Aktualności Hot Kraj

Pilne: REWOLUCJA W POLSKIM RZĄDZIE – Odwołano SEKRETARZA STANU – Skąd ta decyzja?

Wielkie zmiany w rządzie – media mówią o prawdziwej rewolucji w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. O wszystkim informuje portal Onet.pl.

 

Jak informuje Onet Jan Dziedziczak został odwołany za sprawą decyzji szefa MSZ Jacka Czaputowicza. Od tej pory obowiązki sekretarza stanu w ministerstwie spraw zagranicznych ma objąć podsekretarz Andrzej Papierz, który zostanie podsekretarzem.

 

Jak informuje Onet Andrzej Papierz podobnie, jak Czaputowicz, działał w podziemnych strukturach Niezależnego Zrzeszenia Studentów w okresie lat 80 oraz podjął współpracę z ruchem Wolność i Pokój. Papierz pełnił również funkcję ambasadora Polski w Bułgarii w latach 2007-2010.

[ZOBACZ: WPADKA: Kompromitacja polityka PO, czyli ”wie, ale nie powie” (Video)]

Co teraz?

Jak informuje Onet Czaputowicz zwrócił się z wnioskiem o likwidację stanowiska do Morawieckiego, co oznacza,  że w Ministerstwie Spraw Zagranicznych pozostanie tylko jeden sekretarz stanu.

 

Jakie są nieoficjalne informacje? 

To nie jedyne stanowisko, z którego zdjęto jednego z polityków –  ze swoim stołkiem miał pożegnać się również Jan Parys, który miał otrzymać posadę w Akademii Dyplomatycznej.

[ZOBACZ: WPADKA: Kompromitacja polityka PO, czyli ”wie, ale nie powie” (Video)]

 

źródło: onet

kg

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.