Kraj

Spot „KORWiN dla bezpieczeństwa”

„Prawo musi stać po Twojej stronie, a nie ochraniać bandytów” – to przekaz najnowszego spotu akcji „KORWiN dla bezpieczeństwa”.

Partia KORWiN proponuje trzy obywatelskie projekty: poszerzenie granic obrony koniecznej, przywrócenie kary śmierci dla morderców i poszerzenie prawa do posiadania broni. To rdzeń nowej kampanii partii KORWIN.

„Proponujemy pakiet ustaw, które poprawią bezpieczeństwo Polaków. Nasze ustawy dają wszystkim dorosłym i odpowiedzialnym Polakom dostęp do broni, poszerzają granice obrony koniecznej, pozwalając Polakom bronić siebie, swoich bliskich i dobytku, przywracają karę śmierci dla morderców, która skutecznie odstrasza bandytów czyhających na nasze życie i jest sprawiedliwą karą dla zwyrodnialców” – informuje partia KORWiN.

Najnowszy spot ugrupowania eurodeputowanego Janusza Korwin-Mikkego zachęca do składania podpisów pod trzema obywatelskimi projektami.

– Trwa konflikt na Ukrainie, w całej Europie trwa inwazja nielegalnych imigrantów z Afryki Północnej i dramatycznie obniża się poczucie bezpieczeństwa Europejczyków, mają miejsce zamachy terrorystyczne. Partia KORWiN uważa, że powinniśmy przywrócić Polakom prawo do obrony. Dlatego chcemy, by trzy projekty inicjatyw ustawodawczych, które są wspierane przez partię KORWiN, znalazły się w Sejmie i stały się przedmiotem debaty publicznej – mówił podczas konferencji inaugurującej akcję Przemysław Wipler, były poseł i wiceprezes partii KORWiN.

Jesienią planowane jest zaprezentowanie projektów ustaw w Sejmie i start debaty publicznej na temat bezpieczeństwa Polaków.

Zobacz także: Startuje kampania „KORWiN dla bezpieczeństwa”

TP