katastrofa smoleńska, zdjęcia tupolewa, zdjęcia z tupolewa, tupolew, katastrofa smoleńska, tu-154m, smoleńsk, katyń,
Aktualności Hot Kraj

Sensacyjne odkrycie ws. KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ! NOWE FAKTY! Niezbite dowody!

Nowe, nieujawnione dotąd fakty w sprawie Katastrofy Smoleńskiej. Zgodnie z nowymi ustaleniami współpracująca z PiS ,,Gazeta Polska” donosi o przełomowym odkryciu. 

 

Do katastrofy w Smoleńsku doszło w 2010 roku. Teraz na jaw wychodzą nowe fakty, z których wynika, że na pokładzie prezydenckiego tupolewa doszło do zamachu. Dowód? Potwierdzają to ostatnie sekundy lotu zarejestrowane na czarnej skrzynce. Zgodnie z treścią ,,Gazety Polskiej” o zamachu świadczy nagły i niewytłumaczalny wzrost temperatury. 

 

”Parametrami lotu zarejestrowanymi na polskiej czarnej skrzynce ATM od samego początku bardzo interesowali się Rosjanie. To oni zasugerowali komisji Millera, by usunąć z niej część zapisu” – czytamy. 

 

„Olbrzymi skok temperatury trudno racjonalnie wytłumaczyć jakimikolwiek innymi przyczynami niż eksplozja, zwłaszcza że zapoczątkował on serię awarii zarejestrowanych na urządzeniach pokładowych. (…) gwałtowny, niewyjaśniony wzrost temperatury nie był skutkiem, lecz przyczyną przerwania pracy wszystkich najważniejszych urządzeń pokładowych w Tu-154″ 

 

Według „Gazety Polskiej” eksperci badający sprawę katastrofy smoleńskiej trafili na wycięte (podobno na życzenie Rosjan) fragmenty. Kluczowy w sprawie jest materiał składający się z ostatnich 4,5 sekund. 

 

Warto jednak zwrócić uwagę, że Gazeta Polska jest pismem w pełni popierającym działania Antoniego Macierewicza, którego oświadczenie, na niedawnym zjeździe Klubów ,,Gazety Polskiej” w Spale, niespodziewanie zbiegło się z informacją podaną przez ,,GP”.

 

źródło: Gazeta Polska

fot.: screen youtube

kg


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.