Aktualności Hot Rozrywka Świat

Stallone zmusił 16-latkę do GRUPOWEGO SEKSU! Jednocześnie uprawiała seks oralny z jego…

Znany aktor Sylvester Stallone molestował 16-letnia fankę i zmusił ją do grupowego seksu – te oskarżenia wywołały prawdziwą burzę w mediach na całym świecie.

 

Policyjny raport ujawnia nieznane dotąd oskarżenia na temat Sylvestra Stallone. Do zdarzenia miało dojść 30 lat temu, w 1986 roku, to właśnie wtedy  Sylveter Stallone miał zmusić 16-latkę do grupowego seksu. W stosunku mięli wziąć udział: Stallone, ochroniarz oraz 16-latka. 

 

W 1986 roku 16-letnia fanka Stallone oświadczyła na policji, że została zmuszona do uprawiania seksu z aktorem i jego ochroniarzem Michaelem „Mike” De Lucą. Ostatecznie jednak nie zdecydowała się na wniesienie oskarżeń. Powód? Czuła się „upokorzona i zawstydzona”. Według opublikowanego raportu aktor miał jej grozić i powstrzymać ją przed ujawnieniem prawdy.

 

Do zdarzenia miało dojść w hotelu Las Vegas Hilton, tam właśnie kręcono sceny do filmu ,,Ponad szczytem”. Zmuszona do stosunku dziewczyna, uprawiała sex z aktorem i jednocześnie sex oralny z jego ochroniarzem. Dziś John Samolovitch – policjant, który przyjmował zeznania dziewczyny potwierdza autentyczność policyjnych akt. Sylvester Stallone zaprzecza opisanym wydarzeniom.

 

źródło: bbc

fot.: wikipedia

kg

 

 

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.