Hot Kraj

Studio YaYo, czyli nieśmieszny program satyryczny. Co sądzą o nim Internauci?

Jakiś czas temu na antenie TVP3 Warszawa swój debiut miał program Studio YaYo, którego prowadzącymi są Ryszard Makowski i Paweł Dłużewski. Program z założenia satyryczny, jest jednak zupełnie nieśmieszny, a momentami wręcz żenujący. Na tapet wzięli go Internauci, którzy nie pozostawili na nim suchej nitki…

Na dzień dzisiejszy wyemitowana dwa odcinki programu Studio YaYo, w którym w żartobliwy sposób komentowane miały być wydarzenia ze świata polityki. Niestety, najnowsza propozycja TVP okazała się kompletnym niewypałem, a program, jeżeli już kogoś śmieszy, to raczej z tego względu, iż trudno wyobrazić sobie coś gorszego, co mogłoby „polecieć” w dużej telewizji. (LINK do programu)

O poziomie żartu, który króluje w Studiu YaYo najlepiej zaświadczy poniższy dowcip Ryszarda Makowskiego.

Program jest szeroko komentowany w Internecie. Pod lupę wzięli go użytkownicy Twittera, którzy bardzo uważnie śledzą poczynania dwóch „zabawnych” prowadzących. Co sądzą o Studiu YaYo? Przekonajcie się państwo sami!

Więcej opinii i komentarzy znajdą państwo na Twitterze pod hashtagiem #studioYayo. Zachęcamy, są o wiele śmieszniejsze niż sam program!

źródło: Twitter, inf. własna
Fot. TVP3 screen

DZ