Hot Kraj

Sytuacja w Biedronce! Jeronimo Martins Polska o nowym programie, który wkrótce rusza w popularnym dyskoncie.

W zeszłym tygodniu (23.06.17) na naszym portalu opublikowany został materiał zatytułowany „DRAMATYCZNA SYTUACJA W BIEDRONCE! Dyskont wprowadza program, który ma ją poprawić” http://www.portalniezalezny.pl/dramatyczna-sytuacja-biedronce-dyskont-wprowadza-nowy-program-ktory-ja-poprawic/. Przedstawiliśmy w nim sytuację, dotyczącą braku rąk do pracy na stanowisku kasjer sprzedawca w popularnym dyskoncie.

W związku z tym, że sytuacja nie jest aż tak dramatyczna, jak to zostało opisane w artykule, poniżej prezentujemy przesłane do nas oficjalne stanowisko Jeronimo Martin Polska w tej sprawie.

„Potwierdzamy, od lipca br. uruchamiamy pilotażowy program „Polecam Biedronkę”, w ramach którego chcemy zaangażować naszych pracowników w rekrutację poprzez rekomendowanie pracy w Biedronce swoim znajomym. Za udaną rekrutację oferujemy atrakcyjne nagrody – jeśli osoba zrekrutowana z polecenia pracownika sprawdzi się w naszej firmie, nasz pracownik może otrzymać nawet 1000 zł brutto. Nagroda będzie wypłacana w transzach, pierwsza część już po miesiącu, ostatnia po 12 miesiącach. Zdecydowaliśmy się na realizację takiego programu, ponieważ chcemy, aby nasi pracownicy czuli się odpowiedzialni za budowanie zespołu i mieli wpływ na to, z kim pracują. Wierzymy, że są oni naszymi najlepszymi ambasadorami i są wiarygodni dla potencjalnych kandydatów.

Nasz program uruchomimy początkowo w Warszawie. Jeśli się powiedzie, co będzie można ocenić po upływie ok. 6-9 miesięcy, planujemy rozszerzyć go na inne miasta. Liczymy na aktywny udział naszych pracowników i dużą liczbę poleceń.

Zaangażowanie pracowników w rekrutację należy obecnie do najlepszych praktyk rekrutacyjnych stosowanych na świecie. Coraz więcej polskich firm z różnych branż również wprowadza systemy poleceń pracowniczych. Uruchomienie programu „Polecam Biedronkę” jest jednym z wielu rozwiązań rekrutacyjnych wdrażanych na bieżąco przez naszą sieć.”

Ciekawe, czy program Jeronimo Martins Polska się powiedzie i czy będą chętni na 83 zł. brutto miesięcznie za rekomendację pracownika?

MM


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.