Aktualności Hot Kraj Rozrywka

SZCZERE WYZNANIE POPKA: „Stałem się alkoholikiem i narkomanem, nażarłem się dragów i…”

Paweł Mikołajuw, kojarzony bardziej z ksywy Popek, ma za sobą bardzo udany okres. Po muzycznych sukcesach oraz występach w KSW, raper udanie zadebiutował w „Tańcu z Gwiazdami”.  Jednak w życiu Pawła nie zawsze było kolorowo. W przeszłości raper nadużywał alkoholu i narkotyków, był ścigany listem gończym, a nawet ocierał się o śmierć.   

 

W przeszłości Popek prowadził burzliwe życie. Oprócz nadużywania narkotyków i alkoholu raper zajmował się włamaniami i kradzieżami. W 2007 roku musiał opuścić kraj, ponieważ był poszukiwany listem gończym. Do Polski wrócił dopiero w 2016 roku, kiedy prokuratura uchyliła nakaz aresztowania.  

ZOBACZ: Zobacz, jak Popek tańczy w ,,Tańcu z Gwiazdami” [VIDEO] Niesamowite oceny jurorów!

Ostatnio na łamach magazynu „Viva!” raper wyznał, że przez alkohol i narkotyki otarł się o śmierć.

 

– Dwa razy się stoczyłem, z artysty i ze sportowca stałem się alkoholikiem i narkomanem. I pomyśleć, że wcześniej alkoholu się brzydziłem. Owszem, lubiłem sobie zapalić trawkę. Dopiero gdy zamieszkałem w garażu pod Londynem, zakochałem się w muzyce i alkoholu. Wierzyłem, że otwiera on we mnie demony odpowiedzialne za odwagę do pisania tekstów. A później to przeszło w psychozę i zero kontroli. Ale dalej tworzyłem muzykę, i to najlepszą – powiedział Popek. 

 

Raper dwukrotnie przedawkował LSD i przebywał w śpiączce. – Pamiętam tylko, że byłem na imprezie, nażarłem się dragów, wpadłem do rzeki i dalej już ciemność. Na szczęście ktoś mnie wyciągnął – dodał Popek.

 

ZOBACZ: Chciała być jak POPEK! Skończyło się TRAGICZNIE! UWAGA DRASTYCZNE ZDJĘCIA!

 

Źródło: Viva!

Fot.: facebook

MB

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.