Aktualności Hot Kraj

Sześciu policjantów nie mogło poradzić sobie z mężczyzną, który zażył dopalacze! Pacjent zjadł szpitalny materac!

Wielu Polaków cały czas sięga po dopalacze, choć skutki ich zażycia mogą okazać się opłakane. Wicedyrektor szpitala rejonowego w Raciborzu opowiedziała ostatnio dla „Nowin Raciborskich” kilka historii pacjentów, którzy zażyli niedozwolone substancje. Jeden z nich po dopalaczach postanowił zjeść materac. 

Wicedyrektorka szpitala rejonowego w Raciborzu Elżbieta Wielgos-Karpińska powiedziała, że w tym roku lekarze mieli do czynienia z „Latem dopalaczy”. Lekarka zwierzyła się „Nowinom Raciborskim”, że pacjenci, którzy trafiali na ostry dyżur byli w opłakanym stanie.  

Mieliśmy takiego pacjenta, który dosłownie nam zjadł materac w karetce. Do tego stopnia był pobudzony. Nie przypuszczałam, że takiego „pałeru” można dostać po tych środkach – wyznała Elżbieta Wielgos-Karpińska.

Mężczyznę obezwładniło dopiero sześciu policjantów, ponieważ załoga karetki nie mogła sobie z nim poradzić. 

 To nie były żadne tam chuderlaczki czy drobne kobietki tylko sami postawni mężczyźni, a i tak jeden z nich „oberwał” od zatrutego .Nasze pielęgniarki czy ratownicy nie są w stanie poradzić sobie z tymi osobami. To prawie niemożliwe utrzymać takiego gościa. Jak ten człowiek zaczął nam wymieniać co wcześniej zażył, to ja kojarzyłam z tej listy jedynie amfetaminę – dodała lekarka.

 

Źródło: Nowiny Raciborskie

Fot.: facebook


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.