Hot Kraj Rozrywka

SZOK! Przyjechał do POLSKI pracować! ZAMORDOWAŁ z zimną krwią!

Ukrainiec Siergiej V., który do Polski przyjechał na zbiór owoców brutalnie zamordował 32 Grzegorza K. , bramkarza miejscowej drużyny piłkarskiej- Garbarnia Kurów. Dramat rozegrał się w nocy z soboty, na niedzielę. Jak wynika z ustaleń policji między mężczyznami rozegrała się kłótnia o barmankę z pubu. Obywatel Ukrainy przebywał w naszym kraju od dwóch tygodni.

 

Ciało 32-letniego mężczyzny  znalazł jeden z przechodniów. Ze wstępnych ustaleń prokuratury Grzegorz K. otrzymał liczne ciosy nożem i wykrwawił się na śmierć. Wezwany na miejsce zdarzenia lekarz mógł tylko stwierdzić zgon.

 

Po dokonanej zbrodni Siergiej V. ukradł z portfela denata kartę bankomatową i odjechał w kierunku przejścia granicznego w Dorohusku. Zgubiła go chciwość, gdyż przed granicą wypłacił pieniądze z karty, dzięki temu funkcjonariusze mogli go łatwo namierzyć.

 

Mężczyzna został schwytany i usłyszał już zarzut zabójstwa z szczególnym okrucieństwem. Siergiej V. przyznał się do zarzucanych mu czynów i został tymczasowo aresztowany. 

 

K.P, źródła: fakt.pl

 

 
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.