Aktualności Hot Kraj

SZOK! Rodzice TORTUROWALI własne dzieci! Kazali im JEŚĆ SUROWE MIĘSO! SPRAWDŹ do czego jeszcze się posunęli…

Gdańska prokuratura oskarżyła matkę i jej partnera o usiłowanie zabójstwa oraz znęcanie się nad dziećmi ze szczególnym okrucieństwem. Opiekunowie bili, kopali i rzucali o ściany swoimi podopiecznymi. Wymyślali też tortury. Przez wiele godzin trzymali chłopców w wannie z zimną wodą, zmuszali do zjedzenia surowego mięsa czy zlizywania jedzenia z podłogi. 

Oprawcom właśnie postawiono zarzuty znęcania ze szczególnym okrucieństwem oraz usiłowania zabójstwa. Konkubenta oskarżono też o gwałty na chłopcach. Za takie czyny grozi im nawet dożywotnie więzienie. 

Z ustaleń śledczych wynika, że matka i jej konkubent znęcali się nad dziećmi od stycznia 2016 roku. Chłopcy mieli wówczas 7 i 9 lat.  Od połowy marca 2016 r. matka i jej konkubent przebywają w areszcie, a dzieci pod specjalistyczną opieką lekarską i psychologiczną w jednej z placówek opiekuńczo–wychowawczych. 

Zanim sprawa trafiła do gdańskiej prokuratury, śledztwo w tej sprawie prowadziła Prokuratura Rejonowa w Drawsku Pomorskim. W 2016 r. oskarżyła ona matkę oraz jej konkubenta o psychiczne i fizyczne znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad dwoma synami kobiety. W marcu 2017 r. koszaliński sąd – na wniosek prokuratury, zwrócił jej sprawę do uzupełnienia. Do tej pory zarzucano opiekunom jedynie znęcanie, jak się jednak okazuje przestępstwa były o wiele gorsze. Sprawcy byli świadomi, że mogą doprowadzić do śmierci dzieci. Dlatego też zarzuca im się usiłowanie zabójstwa, natomiast konkubentowi gwałt na małoletnich. 

 

źródło: wprost.pl

źródło zdjęcia: pixabay.com

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.