Aktualności Hot Kraj

SZOK! Żywcem wyrwał kotu GENITALIA! UWAGA drastyczne zdjęcia! Co może mieć w głowie człowiek posuwający się do takiego czynu!?

 -Przez dwa lata naszej pracy nie spotkaliśmy się z takim okrucieństwem! – mówią przedstawiciele OTOZ Animals w Gdyni, prowadzącej schronisko „Ciapkowo”. 

Wolontariuszom udało uratować się kota, któremu poprzedni właściciel dla „zabawy” wyrwał genitalia. To Bestialstwo! Inaczej nie można nazwać czynu jakiego dopuścił się ten człowiek. Okruszek, który padł ofiarą ludzkiego sadyzmu to roczny kocurek. 

Oprawca przewiązał sznurkiem genitalia kota i szarpał w celu wyrwania żywcem! Kociak spędził blisko 12 godzin w niewyobrażalnym bólu i cierpieniu! Wystraszone zwierze schowało się przed oprawcą za kabinę prysznicową. Aby wydostać Okruszka z małej szczeliny, trzeba było wytłuc kafle za pomocą młotka. 

Wystraszony kot, został przewieziony do lecznicy, tam udzielono mu natychmiastowej pomocy. Musiał przejść natychmiastowy zabieg usunięcia pozostałości jąder oraz plastykę rany.

Sadysta został zatrzymany przez Policję, natomiast zwierze walczy o życie! Możliwe, że Okruszek będzie musiał przejść kolejne zabiegi i operacje, by w przyszłości mógł normalnie funkcjonować.

 

 

źródło: Facebook

źródło zdjęć: Facebook


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.