Aktualności Hot Kraj

SZOKUJĄCE wyznanie Edyty Górniak! Piosenkarka przeszła prawdziwy HORROR! Popularny gwiazdor zgotował jej PIEKŁO na ziemi! Wyjawia tajemnicę po wielu latach…

Edyta Górniak zawojowała rynkiem muzycznym w wieku 22 lat, wtedy wystąpiła na konkursie Eurowizji i zyskała popularność, która pozostała jej do dziś. Piosenkarka wyjawiała, że spodobała się  samemu Prince’owi! Jednak jego dziwne zachowanie spłoszyło Edytę. 

 

– Mogłam być ofiarą Prince’a, który miał mi zrobić singiel. Zaprosił mnie do studia pod warunkiem, że nikt inny tam ze mną nie przyjdzie. Wydało mi się to bardzo dziwne, więc dałam mu kosza. On był zawsze bardzo sensualny i seksualny, używał erotycznych podtekstów, więc jako 22-letnia dziewczyna po prostu się go bałam – opowiada w wywiadzie dla „Faktu” Górniak.

– Byłam w dzieciństwie molestowana, więc tym bardziej bałam się sytuacji, która mogłaby ponownie do tego doprowadzić. Wiedziałam, że taka wielka gwiazda jak on może mnie mnie onieśmielić i sprawić, że trudniej będzie mi się wyswobodzić – dodała piosenkarka.

 

Artystka zdradziła, że była molestowana przez osoby, które nadal robią karierę w polskim show-biznesie. Nie raz musiała się bronić przed nachalnymi mężczyznami, którzy ją upokarzali. 

ZOBACZ TAKŻE: Kaczorowska ma NOWEGO FACETA! (FOTO) „Miała z nim roman kiedy spotykała się z poprzednim

źródło: fakt.pl, Instagram


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.