święta
Hot Kraj

SZOKUJĄCE zachowania Polaków. „Dziadku, święta spędzisz w szpitalu…”

Internet zalewa ostatnio plaga informacji, o tym, że Polacy oddają swoich starszych, schorowanych członków rodzin na święta do szpitala. Wymówką jest zazwyczaj to, że staruszkowie źle się czują i potrzebują profesjonalnej opieki medycznej.

Czy ludziom w dzisiejszych czasach, już całkowicie brak jakiejkolwiek empatii? Pracownicy szpitali informują, że z roku na rok, przed świętami, przybywa pacjentów w zaawansowanym wieku. Zazwyczaj, decydują o tym ich dzieci, które twierdzą, że ostatnio jest co raz gorzej i „boją się” o swoich bliskich. Prawda jest zupełnie inna, mamy do czynienia ze zwykłym pretekstem, aby na święta pozbyć się problemu. Tylko tu nasuwa się pytanie. Jak można swoich rodziców, osoby, które dbały o nas przez całe życie, tak jak tylko mogły, potraktować w taki sposób?

 

ZOBACZ:Chcesz ZAOSZCZĘDZIĆ przed świętami? TAM zrobisz najtańsze zakupy!

 

Jeżeli kupowanie pieska, czy kotka, uważane jest za nieludzkie, to jak nazwać ten proceder? Mamy do czynienia ze zjawiskiem, które pokazuje, jakimi wartościami kierują się ludzie w dzisiejszych czasach. Pęd za pieniędzmi, karierą i za tym, żeby dobrze się prezentować. Wśród swoich znajomych, zazwyczaj, tacy ludzie uchodzą za bardzo towarzyskie, miłe osoby, które osiągnęły jakiś sukces. Ciekawe, czy ich przyjaciele, znają o nich całą prawdę… A może to już norma? Świat zmierza w złym kierunku, zdecydowanie…

fot. pixabay.com


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.