Aktualności Hot Kraj Rozrywka

TACO Hemingway i córka Kingi Rusin są parą!? Wyciekło wspólne zdjęcie zakochanych! (FOTO)

Kilka tygodni temu pojawiła się plotka, że Taco Hemingway związał się z młodszą córką Tomasza Lisa i Kingi Rusin – Igą Lis. Wiele osób nie mogło uwierzyć w związek 27-latka i 18-latki, ale coraz więcej wskazuje, że jest to prawda. 

 

Ostatnio na instagramowym fanpage-u pojawiło się zdjęcie, na którym widać Taco i Igę podczas jednego z warszawskich festiwali muzycznych. Jak podaje serwis „Plotek” para została przyłapana również w samolocie lecącym do Grecji.

 

ZOBACZ: 

Młodsza córka Kingi Rusin spotyka się z Taco Hemingwayem – SPORA RÓŻNICA WIEKU! Medialną parę tworzy również starsza córka Rusin i Lisa! [+FOTO]

 

 

– Taco i Iga są parą. Lecieli wczoraj razem z Warszawy do Aten. Potem mieli kolejny lot, nie wiem dokąd. Siedzieli za nami w samolocie. Taco próbował czytać książkę, a Iga cały czas się przytulała i gładziła go po głowie. Słodziaki – powiedział informator portalu.

 

 

 

Przeglądając Instagrama, natrafiłam na ten film. Może i nie udowadnia on w 100%, że @iga_lis i @tacohemingway są parą, ale jednak… w końcu coś konkretnego. I żeby nie było, nie oceniam, ale jakoś przykro mi z tego powodu. Ten kto słucha utworów @tacohemingway na pewno czuje się lekko zdezorientowany tym co się dzieje. @iga_lis znana jest przede wszystkim z tego, że jej rodzice są „sławni”. Wiem, że nie powinnam ocenić, ale Filip po prostu idzie w komercję. Może to dobrze, może nie, ale po tym co ostatnio się dzieje, ja powoli przestaje wierzyć w to, że to co robił było szczere. Nagrania z Quebo, również mówią wiele. #tacohemingway #igalis #hiphop #owf2018 #orangewarsawfestival

Post udostępniony przez @ tacohemingway_igalis

 

supp

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis)

Źródło: plotek/instagram

Fot.: instagram


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.