Aktualności Hot Kraj

TARCZYŃSKI vs NERGAL! Nergal śpiewał do Jezusa wytatuowanego na swoim penisie – Tarczyński złożył zawiadomienie do prokuratury

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Dominik Tarczyński informuje w rozmowie z tvp.info, że złożył zawiadomienie do prokuratury w kwestii obrazy uczuć religijnych, których dopuścił się Adam „Nergal” Darski.

 
Czy złożył pan już zawiadomienie do prokuratury w sprawie znieważenia przez p. Adama „Nergala” Darskiego symboli religijnych? – zapytano na portalu tvp.info, Tarczyńskiego.
Dosłownie 10 minut temu zostało złożone – odpowiedział Tarczyński. 

To, że Darski obraża chrześcijan, wynika z tego, że miłosierdzie chrześcijańskie jest elementem, który wyklucza odpowiedzialność i sprawiedliwość. – kontynuował.

 
 
Jak dodał Tarczyński ma on nadzieje, że Nergal dostanie karę w postaci więzienia, a nie zawieszenia, ponieważ należy on w jego mniemaniu do recydywy. Nie pominął również faktu braku kary, po tym jak Darski dopuścił się podarcia Biblii.
 
 
Jak podkreślił polityk: to, co zrobił wczoraj Darski, jest obleśne i obrzydliwe (Mowa o video, na którym Nergal śpiewał do Jezusa wytatuowanego na swoim penisie). Według niego to przekroczenie granic wolności artystycznej, a celem jego jako polityka jest obrona demokracji, którą Nergal próbuje pogwałcić. 
 
 
źródło: tvp.info
fot.: Instagram / Facebook
kg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.