Maja
Kraj Rozrywka

Ten partnerski gest jest niezawodny! MAJA BOHOSIEWICZ przekonuje: PRZED SNEM ZAWSZE POWINIEN BYĆ…

Aktorka Maja Bohosiewicz zdradza co tak naprawdę jest receptą na udany związek.

Na jednych z urodzin aktorka dostała kartkę z urodzinowymi życzeniami. W niej zapisana była życiowa rada, którą teraz potwierdza. Siedemdziesięcioletnia przyjaciółka napisała jej tylko cztery słowa.

 

Przed snem zawsze buziak. „Nawet nie wiecie, ile ten jeden mały gest potrafił zniwelować kłótni, odmienności zdań, nerwów. Genialne w swojej prostocie. Sprawiedliwe i dające potwarz własnej dumie, którą elegancko trzeba sobie schować do kieszonki. Spróbujcie, czy u was zadziała” – poradziła przyjaciółka rodziny.

 

Choćby pokłóceni, na śmierć i życie przyrzekli sobie, że nigdy przenigdy nie położą się spać bez buziaka przed snem. Choćby przed tym chcieli do siebie rzucać maczetami, zanim zasną muszą dać sobie buziaka” – wyjaśnia aktorka i także postanowiła zastoswać się do tej rady.

 

ZOBACZ TEŻ:Czy przy swoim partnerze usychasz zamiast rozkwitać? Oto jak rozpoznać PRZEMOCOWY ZWIĄZEK

 

Całowanie chroni przed depresją, ponieważ w trakcie pocałunku wzrasta w organizmie poziom oksytocyny. Pocałunek wzmacnia odporność. Osoby, które często całują się, żyją statystycznie o pięć lat dłużej niż ci, którzy unikają pocałunków. Całując się spalamy ponad 12 kalorii na minutę.

 

Źródło:londyneknet/ pixabay

Źródło zdjęcia: Facebook

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.