ślub
Hot Kraj Świat

TEN mężczyzna wziął ŚLUB z… kawałkiem KARTONU! Stało się to w…

Ślub z kobietą czy mężczyzna odchodzi do lamusa.  Po ostatnich doniesieniach o zaręczynach mężczyzny z gumową lalką, które pojawiły się w sieci myśleliśmy, że już nic nas nie zdziwi. Jak się okazało pojawiła się kolejna niepokojąca wiadomość. Pewien mężczyzna postanowił wziąć ślub z kawałkiem kartonu. A dokładniej z kartonową podobizną pewnej gwiazdy.

 24-letni Koreańczyk Jimin na początku swojej kariery koncertował z zespołem BTS. Później wokalista zdecydował się na karierę solową. Jego działalność od samych początków kariery śledzi pochodzący z Wielkiej Brytani Oli London. 29-latek przyznał w wywiadzie z Barcroft TV, że gwiazdorem zainteresował się podczas swojego pobytu w Korei. Oglądał tamtejsze stacje telewizyjne i…. zakochał się! Oli London dodał, że chciał zorganizować całe swoje życie wokół K-popu, gatunku muzycznego który wykonuje Jimin. Mężczyzna przyznał, że jest nim zafascynowany. Uwielbia jego usta, głos i wygląd. Jest dla niego perfekcyjny. Oli London w ciągu pięciu lat przeszedł aż 15 operacji plastycznych, które kosztowały 165 tys. dolarów. Fascynacja Oli’ego wokalistą k-popu na tym się nie kończy. 29-latek postanowił wziąć ślub z… kartonową podobizną wokalisty – Jimina! 

 

ZOBACZ TAKŻE: Gwiazda M jak Miłość PRZEGRAŁA z chorobą! Odeszła…

 

,, To najszczęśliwszy dzień w moim życiu. Niemal płaczę – powiedział London w rozmowie z dziennikarzami, po czym pocałował wizerunek swojego idola. Później razem z przyjaciółmi wziął udział w przyjęciu, podając kartonowemu artyście ciasto oraz szampana.” – powiedział London

Ślub odbył się w Las Vegas. 29-latek pochwalił się specjalnym certyfikatem podpisanym przez samego Elvisa Presleya. 

https://www.instagram.com/p/B7EV3NjlKOl/

 

fot. instagram


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.