osób
Hot

Ten Polak był postrachem Ameryki. Zabił setki osób! [WIDEO]

Płatny morderca, gangster, człowiek działający bez zawahania, nieoficjalnie biznesmen, czyli „The Iceman”, a tak na prawdę Richard Kuklinski. Mający polsko-irlandzkie korzenie seryjny morderca przez ponad 30 lat był nieuchwytny. W tym czasie zabił około 200 osób.

Można się zastanawiać, co determinuje u człowieka takie bestialskie zachowania. W jego przypadku, tłumaczy się, że pochodził on z patologicznej rodziny. Ojciec był alkoholikiem, stosował wobec swoich dzieci przemoc. Zabił swojego starszego syna. Po tym, „The Iceman” wpadł w konfilkt ze swoją rodziną i wychowywał się na ulicy. Wtedy obudziły się w nim mroczne skłonności do przemocy. Zaczął od zwierząt, najpierw zabił kota. Zauważył, że wyrządzanie krzywdy sprawia mu przyjemność. Przyszedł czas na pierwszą „ludzką” ofiarę. Spośród wszystkich osób, wybrał Charley’a – przywódcę szkolnego gangu, który się nad nim znęcał. Później zabójstwa stały się dla niego porządkiem dziennym.

 

ZOBACZ:Znamy przepowiednie Baby Wangi na 2019 rok! „Trudne czasy dla…”

 

W wywiadzie opowiada, że zbrodni dokonywał w różny sposób, a swoim ofiarom zawsze przed śmiercią patrzył w oczy. Wspomina, że jedną ze zbrodni, która utkwiła mu w pamięci, było związanie człowieka i wpuszczenie szczurów, które powoli go zjadały. Sprawiało mu to niesamowitą satysfakcję. Z biegiem czasu, stał się płatnym mordercą. Tak na prawdę, nie wiadomo ile zabił osób, ponieważ jego wersje różnią się od tych oficjalnych.

Więcej o Kuklinskim można się dowiedzieć z wywiadu w poniższym filmie.

fot. i wideo: youtube.com


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.