Aktualności Hot Świat Wideo

To nagranie MROZI KREW W ŻYŁACH! 2-letnie dziecko wypada z jadącego samochodu! (VIDEO)

Do szokującego zdarzenia doszło w poniedziałek w Mankato w stanie Minnesota. Z jednego z poruszających się po ulicy samochodu wypadło 2-letnie dziecko. Na szczęście maluch został uratowany przez kierowcę, który podążał za niczego nieświadomymi rodzicami. 

Na nagraniu zarejestrowanym przez kamerę samochodową widać, jak dziewczynka wraz z fotelikiem wypada na jezdnię przez tylne drzwi auta. Rodzice dziecka nie zorientowali się, że ich córeczka opuściła pojazd i jakby nigdy nic pojechali dalej. Dobrze, że trzeźwość umysłu zachował kierowca, który wstrzymał ruch i wraz z innymi świadkami zdarzenia zajął się 2-latką.    

Według policyjnych informacji dziecko było prawidłowo zapięte, ale fotelik był błędnie przymocowany do samochodowego siedzenia. Nie wiadomo też dlaczego drzwi auta samoczynnie się otworzyły. Po przebadaniu dziewczynki okazało się, że nie odniosła ona żadnych obrażeń. Matka 2-latki wróciła na miejsce zdarzenia dopiero po 20 minutach. Prawdopodobnie kobieta będzie teraz oskarżona o narażenie dziecka na niebezpieczeństwo. 

https://www.facebook.com/chad.mock.18/videos/1905672512820542/

 

Źródło: daily mail/facebook

Fot.: facebook


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.