Aktualności Hot Świat

TO ZDJĘCIE z Facebook’a ZDRADZIŁO, ŻE ZABIŁA KOLEŻANKĘ – Facebook, jako dowód w sprawie o morderstwo.

Zdjęcie na Facebook’u stało się ostatecznym dowodem w sprawie, przesądziło o winie 21-latki. 

21-letnia Cheyenne Rose Antoine zabiła swoją 18-letnią koleżankę Brittney Gargol. Ciało 18-latki zostało znalezione w 2015 roku na wysypisku śmieci w Saskatoon (Kanada), przyczyna śmierci na długo pozostawała jednak zagadką. 21-latka chciała odkupić swoje winy i odwrócić od siebie uwagę – dla niepoznaki zaczęła wstawiać na Facebook’a zdjęcia ze swoją ofiarą.

Wszystko przebiegłoby zgodnie z planem, gdyby nie fakt, że dodała zdjęcie, na którym widać narzędzie zbrodni. To właśnie tym paskiem udusiła swoją koleżankę. 

Tej nocy Brittney Gargol i Cheyenne Rose Antoine wspólnie spędzały czas na imprezie. Nazajutrz znaleziono ciało 18-latki, a Cheyenne stwierdziła, że gdy pokłóciła się z Gargol, która o odeszła z obcym mężczyzną. W międzyczasie pojawiły się również zeznania obciążające Gargol – rzekomo miała przyznać się do zabójstwa pod wpływem alkoholu, ale nadal brakowało dowodów.

Dowód w sprawie stanowią z kolei zbieżne ślady na szyi 18-latki z paskiem Cheyenne. Dziewczyna została skazana na 7 lat więzienia. 

[ZOBACZ TAKAŻE: Torturowali adoptowane dziecko! 5-latek musiał spać w piwnicy i WKŁADAĆ SWOJE ODCHODY DO WNĘTRZA ŚCIAN!]

 

źródło: nehandaradio / facebook
fot.: facebook
kg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.