Aktualności Hot Kraj

Komenda nie może odpędzić się od kobiet. Przysyłają dziesiątki listów. CO JEST W ICH ŚRODKU?

Tomasz Komenda podbija kobiece serca. Jak informuje Wirtualna Polska uniewinniony Tomasz Komenda wprost nie może odpędzić się od kobiet.

Są już nawet pierwsze kandydatki na żonę. Niesłusznie skazany za morderstwo, po wyjściu z więzienia otrzymuje dziesiątki listów matrymonialnych. Wśród nich nawet takie, w których padają propozycje wspólnego życia i założenia rodziny.

Wszystkie wiadomości, zarówno te mejlowe, jaki i listy pocztowe kierowane są na adres kancelarii, z której korzysta Tomasz Komenda. Sytuacja nieco zawstydza Komendę, mimo to jest mu bardzo miło z tego powodu.

[ZOBACZ: Znęcali się, łamali mi kości, brakowało mi kobiety – prawda o 18 latach w więzieniu za niewinność. WSTRZĄSAJĄCE WYZNANIA TOMASZA KOMENDY]

Jakie dziewczyny piszą do Tomasza Komendy? Jest ich wiele, są młode, niektóre już po studiach. Często przysyłają swoje zdjęcia i długie listy o sobie i swoim życiu. 

Adwokat Tomasz Komendy ostrzega jednak, że propozycje te mogą mieć swoje źródło w wysokim odszkodowaniu, które należy się Tomaszowi Komedzie za niesłusznie przyznany wyrok. 

[ZOBACZ: Przerażające wyznanie Tomasza Komendy: „Myślałem, że nie wyjdę żywy z kryminału. Znęcali się nade mną. Miałem próby samobójcze”.]

 

źródło: WP

fot.: screen YouTube / Facebook

 

 
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.