dolnym
Hot Kraj

TRAGEDIA na Dolnym Śląsku! 71-latek ZOSTAŁ POŻARTY przez…

Do tragicznego zdarzenia doszło na Dolnym Śląsku. 71-letni mężczyzna został zjedzony.

Na Dolnym Śląsku doszło do tragicznego zdarzenia. W miejscowości Osiek na jednej z posesji odnaleziono fragmenty szkieletu 71-latka. Przeprowadzona sekcja zwłok wykazała, że mężczyznę pożarły świnie, które hodował.

 

ZOBACZ TAKŻE: Jest decyzja w sprawie Harrego i Meghan! Królowa Elżbieta postanowiła…

 

71-letni mężczyzna wynajmował mieszkanie na jednej z posesji w Osieku. Zajmował się tam hodowlą krzyżówki świni hodowlanej i dzika. Posiadał dwóch dużych osobników oraz kilkanaście prosiąt – powiedziała w poniedziałek rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy prok. Lidia Tkaczyszyn. Ostatni raz sąsiedzi widzieli go 31 grudnia. Do makabrycznego odkrycia doszło 8 stycznia. Nikt przez tydzień nie zainteresował się 71-latkiem.

 

– ,,Prokurator zlecił sekcję zwłok, która wykazała, że 71-letni mężczyzna został zjedzony przez świnie, które hodował.” – powiedziała Tkaczyszyn.

 

Według prokuratury trudno będzie ustalić dokładną przyczynę śmierci – jest możliwe, że 71-latek zmarł na zawał, przewrócił się albo zasłabł. Wszystkie poszlaki wskazują na to, że dopiero po śmierci jego ciało zjadły świnie. Według „Gazety Wrocławskiej” na posesji odnaleziono tylko kilka kości kończyn i fragmenty czaszki.

 

Mieszkańcy Osieka twierdzą, że właściciel hodowli nadużywał alkoholu. W rozmowie z Gazetą Wrocławską mieszkańcy miejscowości przyznali, że mężczyzna mieszkał sam. Zwierzęta, które hodował nie przebywały w zamknięciu. Swobodnie chodziły po całej posesji. 

 

źródło: gazeta wrocławska, fot. unsplash


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.