szpitala
Hot Kraj Sport

Tragiczny WYPADEK polskich piłkarzy! Trafili do szpitala. Ich stan jest…

Czterech młodych zawodników zostało poszkodowanych w wypadku. Doszło do zderzenia się trzech pojazdów. Przetransportowano ich do szpitala.

Czterech młodych piłkarzy Pogoni Szczecin podróżowało samochodem, który miał wypadek w Szczecinie. Zderzyły się trzy samochody osobowe. Cztery osoby trafiły do szpitala.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wiadomo KTO zestrzelił Boeinga w IRANIE! Jest oficjalne oświadczenie!

 

Do zdarzenia drogowego doszło na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza, Łukasińskiego i Brzozowskiego obok budynku Prokuratury Regionalnej w Szczecinie. Czterej zawodnicy jechali na trening, który miał się odbyć 4 kilometry od miejsca wypadku.

,,O 9.20 otrzymaliśmy informację o zdarzeniu z udziałem trzech samochodów osobowych, w którego wyniku cztery osoby trafiły do szpitala” – powiedziała w rozmowie z Fakt24 sierżant sztabowa

Pogoń nie chciała ujawniać, którzy to byli piłkarze. Dopiero w południe oficjalnie potwierdzono, że poszkodowani zostali: Marcel Wędrychowski, Kacper Kozłowski, Oskar Kalenik i Maciej Żurawski. Na stronie Pogoni Szczecin na Facebooku poinformowano o szczegółach zdarzenia:

 Na ul. Mickiewicza miał miejsce wypadek z udziałem 4 młodych zawodników jadących na trening – mówi rzecznik prasowy Pogoni Szczecin Krzysztof Ufland. – Doszło do kolizji. Piłkarze pojechali już na oględziny do szpitala. Na pierwszy rzut oka nie wygląda, by ktokolwiek miał np. złamania, ale dopiero po oględzinach będziemy wiedzieć więcej.

– Na pojawiających się w internecie zdjęciach widać wiele osób związanych z Pogonią – kontynuuje rzecznik. – Poza 4 młodymi zawodnikami, nikt z klubu nie brał udziału w kolizji. Kolejne samochody z zawodnikami/trenerami zatrzymywały się, by ewentualnie pomóc, bo wszyscy jechali na zaplanowany wcześniej w Football Arenie trening.

– Poranny trening zespołu został oczywiście odwołany – dodaje Ufland. – W kwestii ewentualnych urazów więcej będzie można powiedzieć później. Przed chwilą krótko rozmawiałem z trenerem, który był na miejscu wypadku. „Najważniejsze, że wszyscy są cali”, krótko skomentował.

Aktualizacja 11:50
Czwórka poszkodowanych, a więc Maciej Żurawski, Marcel Wędrychowski, Kacper Kozłowski i Oskar Kalenik pozostaje na obserwacji w szpitalu, która potrwa przynajmniej do jutra. To standardowa procedura. W szpitalu są też osoby ze sztabu I drużyny, które towarzyszą poszkodowanym zawodnikom.

Aktualizacja 15:25
Maciej Żurawski opuścił już szpital. Trzech pozostałych zawodników pozostaje na obserwacji.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.