ligi

Transfer KRZYSZTOFA PIĄTKA już zimą? „El Pistolero” zabrał głos!

Wejście Krzysztofa Piątka do Serie A, można nazwać trzęsieniem ziemi. Rok zakończył, mając na koncie 13 goli. Za jego plecami są takie gwiazdy, jak Cristiano Ronaldo, Ciro Immobile i Mauro Icardi. Nic więc dziwnego, że ostrzy sobie na niego apetyt cała piłkarska Europa.

Póki co, nie ma miejsca w wyjściowej jedenastce reprezentacji Polski, ponieważ kadra Jerzego Brzęczka gra z jednym napastnikiem, a pozycję tę okupuje od lat Robert Lewandowski. Nie zmienia to faktu, że głośniej jest ostatnio o nim, niż o „Lewym”. Działacze Genoi, powiedzieli mediom, że nie wyobrażają sobie odejścia Krzysztofa Piątka w zimowym okienku transferowym. Lecz, jeżeli chodzi o jego sytuację za pół roku, to zapewniają, że temat na pewno odżyje.

 

ZOBACZ:Rasizm i kibice POCIĘCI nożami! PRZERAŻAJĄCE kulisy meczu Inter – Napoli

 

W walce o transfer Polaka, miałyby brać udział m.in. Barcelona, Chelsea i Napoli, a kwota odstępnego byłaby większa niż 30 milionów euro. Sam zainteresowany, również zabrał głos w tej sprawie. Jeśli pojawi się atrakcyjna oferta, to nie ma piłkarza, który by jej nie przyjął. To samo zresztą dotyczy klubu, który też może zarobić wielkie pieniądze. Na razie wiemy tyle, że zimą raczej nic się nie wydarzy – podsumował plotki „El Pistolero”.

źródło: wp.pl

fot. youtube.com