Aktualności Hot Świat

Uchodźcy POBILI kobietę ponieważ miała za duży…

33-latka z Francji została pobita przez dwóch mężczyzn starających się o status uchodźców. Kobieta podróżowała pociągiem z Paryża do Berna. W pewnym momencie mężczyźni zaczęli kierować w jej stronę obelgi, a następnie popychać. Ponadto chcieli ją również wyrzucić z pociągu. Policji tłumaczyli, że kobieta miała za duży dekolt.   

 

Do sytuacji doszło w środę około godz. 22.45 w pociągu jadącym z Paryża do Berna. 33-letnia Francuzka (pochodzenia egipskiego) została napadnięta przez dwóch mężczyzn za to, że miała zbyt duży dekolt i nogę założoną na nogę. Zdaniem uchodźców takie zachowanie obraża Allacha. Kiedy uchodźcy próbowali wyrzucić kobietę z pociągu zareagowali pracownicy kolei, którzy zaalarmowali policję. 

 

Okazało się, że napastnicy to młodzi Afgańczycy (23 i 19 lat), którzy starają się we Francji o status uchodźcy. Mężczyźni zostali aresztowani, ale już wyszli na wolność. Prokurator zdecydował, że za swój czyn odpowiedzą w październiku, ponieważ poszkodowana nie ma żadnych fizycznych ran.  

 

 

Źródło: se

Fot.: pixabay


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.