JAJA, JAJKA SKAŻONE
Aktualności Hot Kraj Lifestyle

UWAGA: SKAŻONE JAJA. Sprawdź, czy trafiły do twojej lodówki!

Wczorajsze ostrzeżenie o skażonych produktach mięsnych nie jest ostatnim w tym czasie. Główny Inspektor Sanitarny i Główny Lekarz Weterynarii ostrzegają o jajach skażonych antybiotykami. Ich spożycie może skończyć się utratą zdrowia.

Jak informuje na swojej stronie internetowej Główny Inspektor Sanitarny w partii jaj klasy A wykryto obecność pozostałości antybiotyku lazalocydu. Z treści zamieszczonego oświadczenia wynika, że ilość antybiotyku przekracza jego maksymalny dopuszczalny poziom.

[ZOBACZ: Znane polskie zakłady mięsne WYPUŚCIŁY NA RYNEK SKAŻONE PRODUKTY! 20-30% zakażeń kończy się śmiercią!]

Alert dotyczy jaj klasy A, oznaczonych unikalnym kodem 3 – PL 30211306 z terminami przydatności do spożycia od 15 czerwca do 06 lipca.

,,Ww. produkty nie powinny być spożywane przez konsumentów. Konsumenci, którzy zakupili wskazane w komunikacie numery partii jaj powinni zwrócić je do sklepu, w którym dokonali zakupu” – czytamy na stronie GIS. Wydano już polecenie o natychmiastowym usunięciu partii z obiegu.

[ZOBACZ: OBRZYDLIWE, CO DODAWAŁ DO KIEŁBASY PODCZAS PRODUKCJI – Pracownik masarni nie miał oporów przed niczym!]

https://wirtualnyportal.pl/wirus-przyniesie-prawdziwa-zaglade-33-miliony-ludzi-umrze-200-dni-naukowcy-maja-watpliwosci-tego-da-sie-zatrzymac/

źródło: gis.gov.pl / fot.: pixabay 

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.