Hot Kraj Wideo

Video z WYCISKANIA OGROMNEGO PRYSZCZA w uchu bije rekordy popularności! (VIDEO)

Ostatnio pisaliśmy o popularności czarnej maseczki i filmików z jej użyciem. Jak widać równie dużym zainteresowaniem cieszą się filmiki z usuwania ogromnych zaskórników lub pryszczy. 

 

2 431 217, 6 602 278, 1 532 567 to tylko przykłady szalonej liczby wyświetleń na YouTube, na którym widać, jak ludzie pozbywają się ogromnych zanieczyszczeń na twarzy i ciele. Miliony wyświetleń, jak wstawisz video, na którym wyciskasz pryszcza? Dokładnie tak. Jak widać tego typu filmy cieszą się coraz większą popularnością, a najwięcej tego typu video pochodzi z Chin. Ten filmik w ciągu dwóch dni zyskał 737 166 wyświetleń, ale to zapewne nie koniec – liczba oglądających stale rośnie. 

 

 

Temat obrzydliwy i poddawany częstym dyskusjom przede wszystkim z uwagi na opinie dotyczące konsekwencji stosowania tego typu metod. 

 

Obrzydliwe, ale opłacalne, właśnie dzięki tego typu filmikom dermatolog Sandra Lee zyskała w mediach społecznościowych popularność, a jej konto na Instagramie obserwuje obecnie ponad 291 000 osób.  

 

O blackmask, czyli czarnej maseczce, która na krótkich filmikach w podejrzanie skuteczny i szybki sposób usuwa zaskórniki z okolicy nosa pisaliśmy TUTAJ.

 

źródło: instagram youtube

fot.: screen youtube

kg


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.