A kim są siostry Godlewskie?

Goła w wannie, pokazuje ”faksy” i krzyczy, że jest karpiem! (Video) SIOSTRY GODLEWSKIE i świąteczny dramat!

Świąteczny karp już się szykuje do świąt – to chyba jakiś żart, jedna z sióstr Godlewskich postanowiła zaszaleć z życzeniami na święta? Efekt? Fala hejtu, uśmieszków, niesmacznych żartów, a nawet oskarżeń o zepsucie świąt. 

Najpierw Jezus Malusieńki (Remix), później ,,Pada śnieg”, a teraz ,,Świąteczny karp już się szykuje do świąt”. Każdy przeżywa Święta na swój sposób, ale naga kobieta w wannie udająca karpia to chyba lekka przesada.

A kim są siostry Godlewskie?

Siostry Godlewskie – Esmeralda znana z trzeciego sezonu programu „Ex na plaży” MTV. Małgorzata – modelka, miłośniczka muzyki. Jest jeszcze trzecia siostra Magda sławna z rozbieranych sesji dla Playboya i CKM-u oraz programu ,,Damy i wieśniaczki”.

W dosadny sposób ,,Świątecznego karpia w wannie” skomentowała to jedna z internautek:

Lala ma ostre parcie na szkło teraz ta ich siostrzyczka Małgosia idzie w jej ślady , z tego co wiem to tylko ich siostra Magda wydoroślała i podąża swoją drogą … w Przypadku Moniki – esmeraldy i Gosi zwanej Marią , Oceniam je po okładce z zewnątrz plastik w środku pustak … Monisiu , Gosiu kłapcie dziobami pod prysznicem , przez was nie zjem karpia na święta , popsułyście cały czar świąt i nasze piękne Polskie kolędy zero szacunku do plastikowych biedronek , jeszcze nie jest za późno abyście zagrały w reklamie sprzedam Karpia z takimi ,, talentami – Dziobami ” sprzedasz w 100 % Gwarantowana Król Snake mówi stanowcze nie Plastikom !!! utylizacja i na UK. a tam niech nakręcają Pornole

Kim są siostry Godlewskie? CAŁA PRAWDA O SIOSTRACH GODLEWSKICH!

 

źródło: YouTube

fot.: YouTube

kg