Hot Kraj Rozrywka Sport Świat

ONA WIE jak ZABŁYSNĄĆ! Anna LEWANDOWSKA chwali się nową TOREBKĄ za…

Żona najsłynniejszego polskiego piłkarza Roberta Lewandowskiego znowu zaszalała. Nie od dziś wiemy, że Anna Lewandowska jest wielką fanką drogich i wyszukanych torebek. Każdy zakup nowego „cacuszka” dokumentuje na Instagramie, czy Facebooku. W swojej bogatej kolekcji seksowna WAG (określenie żon słynnych piłkarzy) może pochwalić się torebkami od Channel czy Gucciego.

 

Co tym razem skradło serce żony Roberta Lewandowskiego?  To czerwona torebka, model Petite Mall z najnowszej kolekcji Lousia Vuittona. Lewandowska wydała na nią $5,200.00, co w przeliczeniu na złotówki wynosi ponad 18 tysięcy złotych! 

 

Fanki są zachwycone najnowszym zakupem  Anny Lewandowskiej, nie kryją podziwu dla dobrego smaku jaki cechuje celebrytkę przy doborze dodatków.

 

Z drugiej strony zastanawia fakt, czy torebka faktycznie warta jest swojej ceny. Nie każdego stać na wydanie 18 tysięcy złotych na zakup nowej torebki. Cena, trzeba to uczciwie przyznać jest kosmiczna i szokuje przeciętnego Kowalskiego. Można się też zastanowić czy torebka rzeczywiście jest taka super?  Jest to kawałek materiału i tak naprawdę krocie płacimy za logo firmy! 

 

K.P, źródła: wp.pl, instagram.com

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.