Aktualności Hot Kraj

WIELKA PROMOCJA W DROGERIACH ROSSMAN! Na co i od kiedy? SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY OFERTY!

Drogerie Rossmann znów zapraszają na wielką promocje. Znów wielkie otwarcie: 2+2 gratis. Zobacz, jakie produkty zostaną objęte ofertą. 

-50% i promocja 2+2 to chyba dwie najpopularniejsze kampanie promocyjne w drogeriach Rossmann. Już od 18 maja wielcy łowcy promocji będą mogli skorzystać akcji 2+2. Co tym razem znajdzie się w ofercie?

Promocja w drogeriach Rossmann obejmuje produkty do pielęgnacji twarzy. To dobra opcja zwłaszcza, że zbliża się dzień matki i słoneczne dni, podczas których odpowiednia pielęgnacja twarzy jest po prostu niezbędna.

fot.: Rossmann

Opcja 2+2 jest dostępna jedynie dla użytkowników aplikacji Klubu Rossmann. Z promocji można skorzystać tyko raz, jest ona dostępna w salonach stacjonarnych i na stronie internetowej. Akcja rusza już dziś, spośród czterech wybranych produktów do pielęgnacji twarzy, dwa najtańsze otrzymamy za darmo. Promocja trwa od 18 do 28 maja. 

[ZOBACZ: Julia Wieniawa wyznaje, czego nie wiedziała o Antku Królikowskim! Aktorka zdradza, że przekonała się o tym dopiero w programie telewizyjnym!]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.