Aktualności Hot Kraj Rozrywka

Wielkie zmiany w „Jaka to melodia”!? Janowski na BRUKU?! Wiemy, kto ma go ZASTĄPIĆ!

Możliwe, że po 20 latach z programem „Jaka to melodia” pożegna się prowadzący Robert Janowski. Informację o jego zwolnieniu podał tygodnik „Na żywo”. Choć z Janowskim nikt się jeszcze oficjalnie nie kontaktował, to sam muzyk potwierdza przypuszczenia gazety.  

Szanowni Państwo, Moi Drodzy, Kochani Melodiowicze. Niewiele Wam dzisiaj powiem, ponieważ Nikt z TVP1 jeszcze do mnie nie dzwonił. Ale wiem, że idzie zmiana. Pojechali po całości – tną producenta (też nic nie wie jeszcze), scenografia do wyrzutki, reżyser (za dobry), bo ostatni sezon najlepszy w rankingach (nowy – MAREK BIK – współautor „dobrej zmiany” miał już, w poprzednich latach, okazję się wykazać, ale coś poszło nie tak. Teraz obiecuje poprawę i gruszki na wierzbie), prowadzący (czyli Ja) cały na biało i, to się nie mieści w głowie, Wy, na nowy model. Bo zmiana ma być nie tyle lepsza, ile młodsza.

ZOBACZ: SZOKUJĄCA sytuacja w „Jaka to melodia”! Zrozpaczona uczestniczka ucieka z programu! (VIDEO)

Więcej nie wiem, odsyłam do »Na żywo«, czytałem już artykuł i mają (gratulacje) naprawdę dobre źródło. Obiecuję, że będę informował Was na bieżąco. Po 20 latach należy się Wam i Nam –Wiedza. Dziękuję za wsparcie, bo czytam dyskusje na Jaka to melodia? Jestem dumny, że jesteście. Udostępnijcie dla innych, których nie ma na moim FB, a są fanami programu. Dzięki i do usłyszenia – wyznał Janowski na Facebook’u. 

Jak czytamy w „Na żywo” zamieszanie z muzycznym teleturniejem spowodowane jest zmianą współproducenta. Media Corporation ma zastąpić na tym miejscu Grupa ZPR Media, a na miejsce Janowskiego przyjdzie najprawdopodobniej Barbara Kurdej-Szatan lub Halina Mlynkova. 

 

 

Źródło: Na żywo/facebook

Fot.: facebook


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.