Aktualności Hot Kraj

Wielokrotnie GWAŁCILI, TORTUROWALI oraz więzili w piwnicy! Mąż ze swoimi braćmi urządził żonie PIEKŁO!

Policja zatrzymała dwóch braci Mariusza Sz., którzy brali udział w wielokrotnych, zbiorowych gwałtach na jego żonie. Wspomniany Mariusz Sz. nie tylko pozwalał braciom na gwałty, ale sam brał w nich udział. Ponadto zwyrodnialec, odsiadujący obecnie 25-letni wyrok, znęcał się nad żoną, przetrzymywał małżonkę w piwnicy oraz torturował. Do tego znęcał się nad swoimi córkami. Teraz do mężczyzny mogą dołączyć jego bracia, którym grozi do 15 lat pozbawienia wolności.

 

Dramat małżonki Mariusza Sz. zaczął się w 2006 roku. Jednak to 3 lata później kobieta przeżyła prawdziwe tortury. Zwyrodnialec więził żonę w piwnicy, wielokrotnie gwałcił, bił oraz głodził. Mężczyzna zgodził się również, na to, żeby kobieta była gwałcona przez jego braci. 

 

51 i 58-latkowie zostali właśnie zatrzymani przez policję. 

 

– Prokuratura postawiła zatrzymanym zarzut wielokrotnego zgwałcenia, działania wspólnie i w porozumieniu z innymi, między innymi z Mariuszem Sz., w latach 2009-2010. Jeden z nich usłyszał także dwa dodatkowe zarzuty. Miał dopuścić się także zmuszenia kobiety do innych czynności seksualnych w 2007 roku – powiedziała w rozmowie z TVN 24 Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. 

 

Braciom Mariusza Sz. grozi 15 lat więzienia. Mężczyźni twierdzą, że są niewinni.

 

ZOBACZ: 13-latka padła ofiarą gwałtu – GWAŁT PRZYBIERAŁ FORMĘ ”SZTAFETY” – po kolei gwałcił ją każdy członek grupy!

 

 

Źródło: tvn24

MB


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.