Hot Kraj

Z Wisły wyłowiono SKÓRĘ STUDENTKI – Policyjni antyterroryści zatrzymali podejrzanego.

Policyjni antyterroryści zatrzymali Roberta J. – mężczyznę podejrzanego o zamordowanie studentki z Krakowa.

 

Robert J. podejrzany o zamordowanie studentki z Krakowa został zatrzymany. Do zabójstwa kobiety doszło 19 lat temu, dziś Radio Kraków mówi o zatrzymaniu mężczyzny.  Zwłok dziewczyny nigdy nie odnaleziono, a z Wisły wyłowiono jedynie jej skórę. Morderca prawdopodobnie zdjął skórę z kobiety, gdy ta jeszcze żyła. 


Sprawa śmierci Katarzyny – studentki religioznawstwa stanowiła jedną z największych kryminalistycznych zagadek w Polsce. Dziś dziennikarze portalu Onet wspólnie z Radiem Kraków, ustalili kim jest podejrzany.

 

Według zgromadzonych przez media informacji podejrzany ma 52 lata i mieszka razem ze swoją matką w Krakowie. Jego ojciec jest poetą, a sam Robert J.ukończył jedynie zawodówkę. Według sąsiadów rodzina podejrzanego jest dość religijna, a w jego domu panowały dość surowe zasady. 

 

Jak udało się ustalić Robert J. był w związku z Katarzyną Z., której bardzo zależało na ukochanym. Zmieniła nawet dla niego kolor włosów. 

 

Do morderstwa doszło 12 listopada, gdy Katarzyna  pojechała wraz z Robertem do domku, usytuowanego na obrzeżach Krakowa. Najprawdopodobniej to właśnie tam Robert zdzierał z niej skórę, gdy była jeszcze żywa. Jak podaje Radio Kraków, zabójca uszył ze skóry zamordowanej ”kobiece body”. I to właśnie je odnaleziono w Wiśle.

 

Rzecznik Prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, mł. insp. Sebastian Gleń potwierdził, małopolscy policjanci i zatrzymali 52-letniego mieszkańca Krakowa. Został zatrzymany na krakowskim Kazimierzu przez policyjnych antyterrorystów i przewieziony do Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, skąd trafi do Małopolskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Krakowie, gdzie będą trwały z nim czynności procesowe – wyjaśnia rzecznik. 

 

 

źródło: Radio Kraków / Onet

kg


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.