Aktualności Hot Kraj Rozrywka Wideo

Wpadka w „Jeden z dziesięciu”, uczestnika poniosły nerwy! Byłem tak wku***ony, że miałem ochotę… (VIDEO)

W 102 odcinku jednego z najbardziej popularnych teleturniejów w Polsce  „Jeden z dziesięciu”, padło pytanie: „Anchois to francuskie określenie produktu z ryb, ze ślimaków czy żabich udek?”. Odpowiedź, zaskoczyła prowadzącego, widzów, a nawet samego odpowiadającego.

 

Byliśmy świadkami wielu teleturniejowych wpadek. Teraz do ich kolekcji dołącza kolejna z programu „Jeden z dziesięciu”.

 

Prowadzący program Tadeusz Sznuk zadał następujące pytanie: „Anchois to francuskie określenie produktu z ryb, ze ślimaków czy żabich udek?”

Pan Sławomir połączył możliwości i odpowiedział „rybie udka”. Uczestnik do dziś żartuje ze swojej pomyłki, choć nie ukrywa, że po nagraniu był bardzo zdenerwowany:

Byłem tak wku***, że miałem ochotę opuścić studio i nie wiem czy bardziej z niewykorzystanej szansy (pierwsze pytanie jakie dostałem w 2 rundzie banalne, jakbym odpowiedział dobrze miałbym duże szanse na finał- oglądnijcie cały odcinek) czy z lapsusa. Pierwsze co zrobiłem po nagraniu to poszedłem na piwo. Powrót do domu i pierwsze dwa tygodnie po tym feralnym dniu były ciężkie. Najgorsze, że mogę się odegrać dopiero za cztery lata, a jest wielka chęć rewanżu. Życie nie raz powali na ziemię, ważne żeby nigdy nie poddawać i potrafić za każdym razem powstać oraz do końca walczyć o swoje marzenia!! – skomentował filmik ze swoją wpadką Pan Sławomir.

 

Źródło: youtube

Fot.: youtube

MB

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.