Aktualności Hot Kraj

Nie wsiadł do TUPOLEWA, BO MIAŁ NIEWAŻNY PASZPORT, innego zatrzymała chora matka – LISTA OSÓB, KTÓRE NIE MOGŁY WTEDY POLECIEĆ DO SMOLEŃSKA.

Mogli, ale nie polecieli do Smoleńska, mogli zginąć, a nadal żyją. Kto  dokładnie 8 lat temu uchronił się od podróży Tupolewem?

 

Kto uchronił się od śmierci? Niewątpliwie na pierwszym miejscu tej listy, jeśli ogólnie tymi słowami możemy ująć osoby, które z jakiegoś powodu nie wsiadły do Tu-154, jest Jarosław Kaczyński.  Kto zajął jego miejsce? Zbigniew Wassermann. Przez problemy zdrowotne matki do Smoleńska nie wybrał się Bogdan Klicha (poseł do Parlamentu Europejskiego, poseł na Sejm IV kadencji).

 

Wśród ocalałych są również inni politycy Prawa i Sprawiedliwości: Jolanta Szczypińska oraz Jan Ołdakowski i Ewa Gruner-Żarnoch, którzy oddali swoje miejsca w samolocie rodzinom pomordowanych w Smoleńsku żołnierzy. Nieważny paszport uchronił przed lotem brata Marii Kaczyńskiej – Konrada Mackiewicza. 

[ZOBACZ: Sensacyjne odkrycie ws. KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ! NOWE FAKTY! Niezbite dowody!]

Słaby stan zdrowia zatrzymał w domu: Jerzego Woźniaka, Stanisława Ożóga, Adama Macedońskiego oraz Mieczysława Gil. W ostatniej chwili bo tuż przed wylotem z podróży zrezygnowała  pracownica Kancelarii Prezydenta Zofia Kruszyńska-Gust, to własnie ona jako jedyna nie stawiła się do odprawy. 

 

Wśród ocalałych przed lotem możemy również wymienić: Jana Englerta, Tadeusza Iwińskiego  i Stanisława Żelichowskiego, a także Grzegorza Schetynę i Wojciecha Jaruzelskiego. 

[ZOBACZ: Wzruszająca reakcja 9-letniego syna JOANNY RACEWICZ po odsłonięciu pomnika, zmarłego w Katastrofie Smoleńskiej, ojca (FOTO)]

źródło: Fakt

fot.: screen YouTube

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.