rozporek
Hot Kraj Rozrywka

Wszyscy PATRZYLI na rozporek Lewandowskiej! Było widać, że…

Anna Lewandowska na tegorocznej gali Mistrzów Sportu pojawiła się w pięknej czerwonej kreacji, którą zdobił wyjątkowo głęboki rozporek na udzie. Wszyscy patrzeli na jej ciążowy brzuszek jednak co innego zwróciło uwagę fotoreporterów!

Informacja o drugiej ciąży Ani Lewandowskiej bardzo zdziwiła i ucieszyła fanów! Od tamtej pory profil Lewandowskiej na portalu społecznościowym Instagram, opływa w posty dotyczące błogosławionego stanu. 31-latka niemal od razu po ogłoszeniu tej wesołej nowiny zapowiedziała, że nie zamierza odpuszczać sobie treningów podczas ciąży i nie zamierza rezygnować z aktywności fizycznej. Od dnia, w którym Robert pokazał na boisku charakterystyczną cieszynkę, minęło już trochę czasu. Lewandowscy zdążyli się już publicznie pokazać na kilku branżowych imprezach.

 

ZOBACZ TAKŻE: W Polsce przybywa… miliarderów. Będziesz zaskoczony, jak wielu ich mamy!

 

W ubiegłą sobotę odbyła się 85. Gala Mistrzów Sportu. Na wydarzenie do Warszawy przybyły największe polskie osobistości. Tytuł Najlepszego Sportowca Roku otrzymał Bartosz Zmarzlik, który sukces świętował w towarzystwie pięknej ukochanej. Natomiast drugie miejsce w plebiscycie „Przeglądu Sportowego” zajął Robert Lewandowski. Sportowcowi towarzyszyła oczywiście żona, Ania Lewandowska. Trenerka na tę specjalną, wyjątkową okazję wybrała długą do ziemi, czerwoną suknię. Kreacja idealnie podkreślała krągłości Ani. Jednak uwagę reporterów zwrócił uwagę zaskakujący szczegół… Mianowicie długi rozporek, który zdobił kreację. Fotoreporterzy uchwycili moment, w którym podwinięcie sukni ukazało naprawdę sporo!

 

Trzeba przyznać, że Ania wygląda oszałamiająco! Kolor sukienki, fryzura, idealnie dobrane dodatki. Rewelacja! Zobaczcie sami:

fot. VIPHOTO / EN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.