Aktualności Hot Kraj

Wyjechali w odwiedzony do krewnych, gdy wrócili zastali zburzony dom! Rodzina z dnia na dzień straciła dach nad głową. Kto jest temu winny?!

To musiał być prawdziwy horror dla rodziny. Ciężko wyobrazić sobie sytuację, w której pozostajemy bez dachu nad głową z dnia na dzień. Tym bardziej jeśli jesteśmy odpowiedzialni za dwójkę dorastających pociech. Dokładnie przez taką sytuację musiała przejść  Ludmiła Skwarcowa z Wołgogradu ze swoją rodziną.

 

Wybrała się wraz  z mężem i dziećmi do swoich. krewnych.  Kilka dni później do kobiety zadzwonili znajoma z informacją, że ich dom został zburzony. – Nie uwierzyłam, myślałam, że to jakiś żart – powiedziała pokrzywdzona.

 

Ludmiła wychowuje razem z mężem dwójkę dzieci, z czego jedno jest niepełnosprawne. W zburzonym domu został bardzo drogi sprzęt, który znacznie ułatwiał ich dziecku życie. Teraz stracili wszystko. Małżonkowie próbują spod gruzów wydobyć jakieś dokumenty i ubrania. Ludmiła mówi, że nie stać ich na zakup nowego domu. Jedyny ratunek to mieszkanie socjalne.

Kobieta wspomina, że kiedy obok zaczęła się budowa nowoczesnego budynku, zgłosił się do nich pewien mężczyzna. Chciał, by się wyprowadzili. Naciskał i straszył, jednak rodzina się nie poddała. Ludmiła mówi, że jej zdaniem to ten człowiek jest odpowiedzialny za całą sytuację.

Sprawę bada prokuratura. Zbudowany w 1947 r. dom, prawnie nie był niczyją własnością. Rodzina jednak mieszkała w nim od dawna i płaciła wszystkie rachunki. O tym fakcie zapewne wiedziała osoba, która dopuściła się karygodnego czynu.

 

źródło: fakt.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.