spodziewał
Hot Kraj Rozrywka

Wyszedł NA JAW sekret Roksany Węgiel! Nikt się nie spodziewał, że…

Roksana Węgiel to prawdziwa gwiazda polskiej sceny muzycznej. Ma mnóstwo fanów zarówno w kraju jak i za granicą. Nikt się nie spodziewał, że gwiazda skrywa przed nimi pewien sekret.

Roksana Węgiel należy do najszybciej zdobywających popularność wokalistek zarówno w Polsce jak i za granicą. Nastolatka wygrała Eurowizję Junior w 2018 roku. Swoim występem podbiła serca milionów polaków. I choć wszyscy raczej kojarzą ją z muzyką pop to okazuje się, że młoda artystka miała w swoim życiu epizod również związany także z innym gatunkiem muzycznym. Nikt się tego nie spodziewał po Roksanie!

 

ZOBACZ TAKŻE: TRAGEDIA na Dolnym Śląsku! 71-latek ZOSTAŁ POŻARTY przez…

 

Gwiazda jest zbyt młoda, by tajemnica mogła wpłynąć niekorzystnie na jej karierę. No chyba że dana osoba bardzo nie lubi tego rodzaju muzyki. Stosunek do disco-polo dzieli bowiem społeczeństwo. Okazuje się jednak, że Roksana miała epizod związany właśnie z tym gatunkiem muzycznym. Roxie wzięła udział w teledysku artysty o przydomku Rompey w którym była o cztery lata młodsza. To dlatego wielu dociekliwych fanów z początku jej nie rozpoznało. Węgiel za nic nie przypominała w klipie dzisiejszej siebie. 

W video występują dwa plany czasowe. W pierwszym z nich, dorosły już wokalista śpiewa i tańczy wpatrzony w piękną kobietę, na której punkcie ma obsesję.  W drugim występuje kilkunastoletni chłopiec, który wyglądem  i charakterystycznym okularom przypomina Rompey’a .Chłopak poznaje Roksanę i się w niej zakochuje. Wokalistka zagrała młodszą wersję kobiety z pierwszego planu. Trzeba przyznać, że poszło jej świetnie! Zobaczcie sami:

 

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.