podczas
Hot Kraj Lifestyle

Wyszła NA JAW tajemnica Zenka MARTYNIUKA! Podczas Sylwestra…

Zenek Martyniuk to prawdziwa gwiazda disco polo. Podczas tegorocznego Sylwestra z TVP na jego koncercie bawiło się tysiące fanów. Przed telewizorami transmisję oglądało 8 milionów ludzi! Dzięki temu Zenek Martyniuk za swój występ otrzymał dość pokaźną sumę pieniędzy.

Na tegorocznym Sylwestrze z TVP największą gwiazdą, podobnie jak w ubiegłym roku, był król disco polo Zenek Martyniuk. Podczas Sylwestra z TVP oglądało go prawie 8 mln widzów! Pojawiły się informacje ile Zenek Martyniuk mógł zarobić za koncert w noc sylwestrową. Mówi się o 70 tysiącach złotych! I to za wykonanie tylko kilku największych hitów. Jak wyglądają zarobki Zenka na mniejszych imprezach? 

 

ZOBACZ TAKŻE: TEN mężczyzna wziął ŚLUB z… kawałkiem KARTONU! Stało się to w…

 

Za śpiewanie w mniejszych miastach Martyniuk życzy sobie nawet 35 tysięcy zł za jeden koncert. Za najmniejsze imprezy stawka spada nawet o połowę. Warto jednak zauważyć, że wraz ze swoim zespołem Akcent Zenek Martyniuk gra średnio 300 imprez w ciągu każdego roku. Po szybkich kalkulacjach stwierdzamy, że król disco polo inkasuje powyżej 5 milionów zł rocznie! To jednak nie koniec. Mogłoby się wydawać, że wokalista nie wydaje sporo pieniędzy, ale jak się okazuje gwiazdor pomnaża swój majątek i go umiejętnie inwestuje. Zenek Martyniuk przeznaczył dość pokaźną sumą na biznes związany ze sprzedażą napojów energetycznych. Zenek Martyniuk obchodził niedawno 30-lecie swojej działalności artystycznej. Życzymy dalszych sukcesów królowi disco polo! 

 

 

fot. instagram


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.