zenka
Hot Kraj

Wyszło NA JAW OSZUSTWO Zenka MARTYNIUKA! Chodzi o…

Zenek Martyniuk to prawdziwa gwiazda disco polo. Nikt nie spodziewał się, że wokalista może dopuścić się takiego oszustwa. Fani Zenka Martyniuka czują się oburzeni i zawiedzeni.

Zenek Martyniuk to wielka postać w świecie muzycznym. Jest on liderem lubianego przez miliony Polaków zespołu Akcent oraz jedną z największych gwiazd gatunku muzyki disco polo. Martyniuk wystapił na tegorocznym Sylwestrze z TVP w gronie największych gwiazd. Wokalista podczas występu rozgrzał publiczność do czerwoności. Zabawa była rewelacyjna. Fani na pewno długo będą wspominać szampańską zabawę pożegnania starego roku i witania nowego. Nikt nie spodziewał się, że Martyniuk może dopuścić się takiego oszustwa. Krótko po hucznej imprezie TVP w mediach wybuchła ogromna afera. Wszyscy doskonale wiedzą jak Martyniuk śpiewa, ale nie wszyscy wiedzą jak gra. W sieci pojawiło się nagranie, na którym gwiazdor zwrócił na siebie szczególną uwagę. Fani Zenka czują się oburzeni i zawiedzeni, ponieważ…

Użytkownik Twittera – twórca filmiku, zaznaczył, że keyboard, który został wykorzystany w czasie koncertu, nie był podłączony do prądu! Wydobycie z niego dźwięku było niemożliwe, a muzyk udawał, że gra. Fani Martyniuka czują się oszukani i bardzo zawiedzeni takim zachowaniem. Pod postem pojawiło się mnóstwo negatywnych komentarzy. Cały koncert Martyniuk grał prawdopodobnie z playbacku. Zdecydowanie nie tego oczekiwali fani przyjeżdżając na sylwestrową imprezę. Czy grono wielbicieli króla disco polo zmaleje po takim wydarzeniu?

 

https://twitter.com/MadMalina76/status/1214119290531713024


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.