Aktualności Hot Kraj

Rostowski ZDRADZA SEKRET PiS-u i KACZYŃSKIEGO! SKĄD POPARCIE DLA Prawa i Sprawiedliwości!

PiS chwali się sondażami – poparcie rośnie, a opozycja się tłumaczy – Jacek Rostowski (Platforma Obywatelska) zabrał głos w tej sprawie.

Były już minister finansów postanowił wytłumaczyć, skąd ten brak zainteresowania opozycją i skąd te świetne wyniki PiS-u w sondażach. Zdaniem polityka Platformy to wszystko za sprawą lęku przed obecnym rządem.

Podczas wywiadu udzielonego TVN24 padło wiele ciekawych słów z ust polityka PO:

„Ludzie się boją, to wiemy także z sondaży. Ludzie uważają – prawie 60 proc. uważa – że nie można mówić swobodnie o polityce. To już wielki krok ku zabijaniu demokracji i praworządność. PiS na pewno jest do niczego. Najważniejsze dla Polski to utrzymanie rządów prawa, demokracji i pozostania Polski w UE. PiS chce to zniszczyć!

Jedyna rzecz, jaką możemy zrobić, to jak za komuny świadczyć prawdzie. Czasami zło ma skrzydła. Musimy po prostu stanąć w szranki i z tym walczyć.

Jarosław Kaczyński bardzo dobrze wie, że jest odpowiedzialny za łamanie konstytucji i art. 231 kk przez prezydenta Andrzeja Dudę i premier Beatę Szydło. 

Państwo, w którym łamie się konstytucję, nie może być członkiem UE (…). Ja nie chcę, to by była katastrofa. Ku tej katastrofie zmierza polityka PiS. UE nie może mieć w swoim gronie państw, w którym panuje totalne bezprawie. PiS prowadzi w nieunikniony sposób do wykluczenia Polski z UE. To wina PiS-u! (…). Musimy doprowadzić do wyeliminowania tego rządu w demokratycznych wyborach” – mówił Rostowski.

[ZOBACZ TAKŻE: Kościół i władza! PiSowski Kościół, czy uduchowiona władza?] 

źródło: TVN /  parezja.pl

Fot.: twitter

kg


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.