Hot Kraj

Zabijaj LEWAKÓW dla CHRYSTUSA! – na koszulce NAUCZYCIELA!

Nienawiść do lewicy, to chyba mało powiedziane. Nauczyciel i instruktor zachęca do zabójstwa lewaków przy pomocy social mediów. 

 

Kamil Cebulski to przedsiębiorca i publicysta, nazywany jest „najmłodszym polskim milionerem”, co ciekawe jest również rektorem Uczelni ASBIRO, a także założycielem fundacji promującej przedsiębiorczość. W ramach Uczelni ASBIRO działa także liceum z internatem i gimnazjum, w którym nauczycielem jest właśnie Kamil Cebulski.

 

Młody przedsiębiorca nienawidzi lewicy, do tego stopnia, że postanowił promować hasło: Zabijaj lewaków dla Chrystusa! Sprawą zainteresował się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Na swoim Facebook’u wydali oświadczenie, w którym czytamy: 

 

 

Osoba na zdjęciu to Kamil Cebulski, instruktor, nauczyciel, drobny przedsiębiorca. Pan Kamil nienawidzi lewicy i w swojej nienawiści posunął się o krok za daleko.
Zawiadomienie dotyczące podżegania do zabójstwa przy pomocy środków masowej komunikacji zostanie złożone przez nasz Ośrodek do prokuratury jeszcze dzisiaj.

Będziemy domagać się też sądowego zakazu pracy tej osoby z dziećmi i młodzieżą.

 

Post zyskał uznanie internautów, którzy w komentarzach  skrytykowali działania, prowadzone przez Kamila Cebulskiego. To ma być nauczyciel??? powinien wylecieć z roboty jeszcze dziś, mimo święta! 🙁 i na dodatek uważa się za chrześcijanina? Facet – 10 przykazań sobie powtórz! jedno z nich brzmi: NIE ZABIJAJ! – czytamy w jednym z komentarzy. Najwięcej lajków zdobył jednak komentarz z cytatem z Pisma Świętego  – «Jeśli kto mówi: Miłuję Boga, a nienawidzi bliźniego swego, kłamcą jest; albowiem kto nie miłuje bliźniego swego, którego widzi, nie może miłować Boga, którego nie widzi.» (1 J 4, 20).

 

źródło: kamilcebulski.pl /  facebook.com

fot.: facebook.com 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.