Hot Kraj

ŻABKA WYCOFUJE WÓDKĘ ze sprzedaży! Są w niej ciała obce! Sprawdź, czy masz ją w domu!

Ciała obce w wódce z Żabki. Lider sieci sklepów convenience w Polsce Żabka Polska S.A. poinformował na swojej stronie internetowej o wycofaniu ze swoich sklepów całej partii wódki Staromiejskiej.

 

Sieć sklepów Żabka wydała komunikat na swojej stronie internetowej o wycofaniu ze sprzedaży wódki Staromiejskiej o pojemności 0,1 l. Dokładnie chodzi o produkty pochodzące z partii oznaczonej numerem L 2211707 2, w których prawdopodobnie znajduje się ciało obce. 

 

Sklep prosi o zwrot produktów do sklepów i obiecuje zwrot pieniędzy. Żabka Polska podjęła decyzję o wycofaniu całej partii towaru.

 

W konsekwencji zwracamy się do Klientów o zwrot zakupionych produktów: WÓDKA STAROMIEJSKA 38 proc. 0,1 L z nr partii L 2211707 2 Zwrotu należy dokonać w najbliższym sklepie Żabka lub Freshmarket, a za przyniesiony produkt otrzymają Państwo zwrot pieniędzy.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie mogą wynikać w związku z zaistniałą sytuację. Działanie firmy Żabka Polska podyktowane jest troską o bezpieczeństwo Konsumentów i najwyższą jakość oferowanych produktów – czytamy w komunikacie. 

 

źródło: Żabka

fot.: wikipedia

kg


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.