Iwona Cygan, Cygan
Aktualności Hot Kraj

Zagadkowa ŚMIERĆ ŚWIADKÓW w sprawie IWONY CYGAN. Oni coś wiedzieli, ale umarli nie mogą zeznawać!

Rzeczpospolita zdradza, jak zabijano świadków w sprawie śmierci Iwony Cygnan.

Oni coś wiedzieli, ale umarli nie mogą zeznawać. Reportaż Rzeczpospolitej zdradza, jak ginęli świadkowie w sprawie Iwony Cygan. Jak donosi portal jeden ze świadków, posiadających wiedzę na temat Iwony Cygan – Tadeusz Drab został celowo upity, a następnie zrzucony z motorówki do Wisły. Zmarł na skutek utopienia.

Dziś prawdę odkrywa małopolska prokuratura, która zmienia historie mieszkańców w zeznania i dowody w sprawie. Jak ustalono mężczyzna został z premedytacją utopiony, a jego ciało odnaleziono w 1999 roku. Prokurator, Arkadiusz Jaraszek z Prokuratury Krajowej zdradza na łamach Rzeczpospolitej:

Według ustaleń śledztwa śmierć Tadeusza Draba nie była wynikiem samobójstwa, jak pierwotnie wskazywano. Sprawcy chcieli wyeliminować naocznego świadka zabójstwa Iwony Cygan.

[ZOBACZ: Ekipa sprzątająca zamieszana w sprawę zaginięcia Iwony Wieczorek!? – Nie jesteśmy Mordercami!]

Jak przypomina gazeta, Tadeusz Drab po emisji odcinka 997 w sprawie śmierci Iwony pochwalił się kolegom w pubie, kto mógł tego dokonać. Silne upojenie alkoholowe, związane ręce oraz fakt, że mężczyzna świetnie pływał wskazują na zabójstwo.

[O SPRAWIE PISALIŚMY RÓWNIEŻ TUTAJ – Okrutne zabójstwo nastolatki. Kolejni policjanci zatrzymani]

 

źródło: Rzeczpospolita 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.