Hot Kraj

To zaginięcie zszokowało całą Polskę! Policja wznawia śledztwo w sprawie IWONY WIECZOREK!

Choć Iwona Wieczorek zaginęła 7 lat temu śledczym cały czas nie udało się przybliżyć do odnalezienia dziewczyny. Możliwe, że pojawił się nowy trop, ponieważ Funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku po raz kolejny przeszukują teren, gdzie dziewczyna była widziana ostatni raz. Kobieta zginęła w 2010 roku w gdańskim Jelitkowie.

 

Funkcjonariusze nad sprawą pracują już ponad 7 lat. Setki przeszukiwań terenu, przesłuchań, a nawet pomoc jasnowidza nie przyniosły pożądanego efektu. Teraz ponownie zostanie przeszukany teren, gdzie zaginiona była widziana po raz ostatni.  

 

Policjanci sprawdzą teren w okolicy 63 wejścia na plaże w Gdańsku, ma im w tym pomóc georadar. Ekipa składa się z kilkudziesięciu osób, a poszukiwania mogą potrwać kilka tygodni.

 

Zaginięcie w 2010 roku poruszyło całą Polskę. Z nocy 16 na 17 lipca dziewczyna była na imprezie w jednym z sopockich klubów. Mimo, że przebywała tam ze znajomymi postanowiła samotnie opuścić klub i wrócić do domu. Ostatni raz widziano ją w okolicach 63 wejścia na plażę. 

 

Źródło: fakt.pl

Fot: facebook

MB


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.