policja
Aktualności Hot Kraj

Zamurował żonę w ścianie! Wszystko wyszło na jaw po 21 latach

Po 21 latach odnaleziono ciało zamordowanej kobiety. Zwłoki były zamurowane w ścianie piwnicy domu.

Do zdarzenia doszło w Debrznie (woj. pomorskie). O morderstwo podejrzewany jest mąż kobiety Daniel M. Mężczyzna nie przyznaje się jednak do winy.

Mężczyzna zostanie oskarżony o dokonanie zabójstwa z 1998 roku. O tym, że w ścianie piwnicy może znajdować się ciało zamordowanej Angeliki poinformował policję anonimowy informator.

Do akcji wkroczyli funkcjonariusze z gdańskiego Archiwum X, specjalizujący się w wykrywaniu nierozwiązanych zbrodni sprzed wielu lat. Wyposażeni w profesjonalny radar przybyli do wskazanego domu, gdzie znaleźli zwłoki kobiety. Badania DNA potwierdziły, że to szczątki zaginionej Angeliki.

 

Słupska prokuratura twierdzi, że Daniel M. zamordował kobietę przy użyciu kabla elektrycznego. W chwili śmierci miała 20 lat.

Ciało zakopał w piwnicy i zamurował. Daniel M. oszukiwał potem córkę, że jej matka uciekła za granicę, zostawiając ją , gdy miała roczek. Aby uwiarygodnić swoją historię mężczyzna wystąpił zaocznie o rozwód.  Pobierał też zasiłek z funduszu alimentacyjnego. Od 6. roku życia córkę Daniela M. wychowywali jego rodzice.

Źródło: o2.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.