Hot Kraj

ZBIGNIEW STONOGA nie wytrzymał, chciał popełnić SAMOBÓJSTWO!

Zbigniew Stonoga chciał popełnić samobójstwo – na jego facebook’owym profilu pojawił się kontrowersyjny wpis, w którym opisuje swoją nieudaną próbę samobójczą.

 

Do zdarzenia doszło 25 lipca w areszcie, przy ul. Al. Solidarności. Poniżej prezentujemy post, który na swoim facebook’u zamieścił przedsiębiorca.

 

 

„ To już nie jest zwykły post na Facebooku nie jest to nawet prośba do tych wszystkich, którzy stanowicie gigantyczną podporę psychiczną w moim cierpieniu.

To jest wrzask człowieka, którego żywcem obdarto z godności i wolności publicznie zamordowano i kazano żyć.
To jest ryk w stronę Rzecznika praw Obywatelskich i żądanie aby przestał być rzecznikiem Platformy Obywatelskiej i innych tworów składających się na szambo z wiejskiej.

4 czerwca 2017 r. Sąd Rejonowy dla Warszawy Żoliborza pod niewiedzę moich prawników i mnie samego w tajny i stalinowski sposób wyznaczył rozprawę podczas, której skazano mnie na 10 miesięcy więzienia. Nie wezwano mnie ani moich adwokatów a nawet nie zawiadomiono o jej terminie. Wyrok przesłano już do więzienia i rozpoczęto jego wykonywanie.

Zwracam się do wszystkich ludzi, którym wolność nie jest obojętna o udzielenie mi pomocy poprzez stworzenie miasteczka przed sądem przy ulicy Kocjana 3 i domaganie się aby zwrócono mi prawo do obrony, które zostało mi odebrane.
Ja nawet nie wiem o co byłem oskarżony w tamtej sprawie.
Za pośrednictwem Facebooka na którym często krytykowałem i chwaliłem policję I za pośrednictwem, którego ratowałem też życie policjantów ich kariery oraz pozostawione po śmierci na służbie dzieci i żony.

Chcę serdecznie podziękować młodej dziewczynie- Policjantce z sądowego aresztu przy ul. Al.Solidarności, która podniosła alarm w dniu 25.07 i zdążyli mnie odciąć po tym jak targnąłem się na własne życie. Jestem w więzieniu nielegalnie i nikt nie chce mi pomóc.

Kaczyński, Ziobro, Duda- kiedyś ja Was zamknę lub zrobi to naród za te Wasze stalinowskie krzywdy na narodzie Polskim.”

 

Źródło: facebook

Fot: facebook

MB


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.