Aktualności Hot Kraj

ZBRODNIA na PODKARPACIU! Matka w bestialski sposób uśmierciła swojego 2-letniego SYNA! Okrutny opis ZABÓJSTWA!

Mieszkańcy Śliwnicy na Podkarpaciu jeszcze rano widzieli uśmiechniętą kobietę, spacerującą ze swoim dzieckiem, a wieczorem dowiedzieli się o tragedii. Matka zabiła swojego dwuletniego syna!

 

Urodzona w Brazylii Andrea P. (35 l.) przyjechała do Polski za pracą. Tutaj znalazła męża i urodziła syna. Małżeństwo wydawało się być szczęśliwe, do czasu.. Od kilku miesięcy zaczęły się głośne kłótnie. Głównym powodem nieporozumień miały być różnice co do sposobu wychowywania ich synka.

 

Mężczyzna wrócił z pracy i zobaczył dym wyłaniający się z okna na pierwszym piętrze. Pobiegł ratować żonę i syna. Widok był przerażający. 2-latek leżał w kałuży krwi. Obok, z nożem wbitym w brzuch, spoczywała jego matka. Z garderoby przylegającej do pokoju buchały jęzory ognia. Piotr z kolegą wynieśli ofiary. Wezwali policję i pogotowie. – Ratujcie moje dziecko! – krzyczał do ratowników ojciec.

 

Dziecka nie udało się uratować. Matka przebywa w szpitalu. Usłyszała tam zarzuty zabójstwa.  – Na ciele dziecka stwierdzono 8 ran kłutych od noża. Najprawdopodobniej matka zadawała synkowi ciosy trzymając go na kolanach. Potem podpaliła dom i sama chciała popełnić samobójstwo – relacjonuje Beata Starzecka-Skrzypiec, zastępca prokuratora okręgowego w Przemyślu.

ZOBACZ TAKŻE: Dramat w Wałbrzychu! ZGWAŁCONA 9-letnia dziewczynka i jej siostra! Wszystko wskazuje na to, że gwałtu dopuścił się…

źródło: fakt.pl foto: pixabay.com


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.