Aktualności Hot Świat

Zmarła na mukowiscydozę, jej ciało miało być skremowane! TO co zobaczyli pracownicy zakładu pogrzebowego PO OTWARCIU TRUMNY SZOKUJE!

Julie Mott pochodziła z  San Antonio zmarła w 2015 roku. 25-latka przegrała walkę z mukowiscydozą. Rodzina zdecydowała, że zwłoki zmarłej zostaną poddane kremacji. Ostatecznie się jednak tak nie stało, a to przez dom pogrzebowy, który… zgubił zwłoki kobiety.

 

W dniu kremacji pracownicy zakładu pogrzebowego odkryli, że trumna, w której miało spoczywać ciało Julie Mott jest uszkodzona. Gdy ją otworzono okazało się, że nie ma tam zwłok młodej kobiety.

 

Właściciel firmy Robert “Dick” Tips nie potrafił wytłumaczyć rodzinie 25-latki, gdzie podziało się ciało. Podejrzewano, że chłopaka zmarłej wykradł jej ciało.

Proces wyjaśniający sprawę trwał trzy lata, jednak nie doszło do rozwikłania zagadki. Rodzina dostała odszkodowanie w wysokości 8 milionów dolarów.

ZOBACZ TAKŻE: Makabryczne odkrycie pogrążonej w żalu rodziny! Pochowali kobietę ŻYWCEM! To co zobaczyli po odkopaniu ciała szokuje!

 

 

źródło: fakt.pl foto: pixabay.com


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.