Aktualności Hot Sport Świat

ZNANY, PIJANY piłkarz MASTURBOWAŁ się w centrum miasta! (VIDEO 18+)

Kibicie reprezentacji Irlandii Północnej oraz angielskiego Oxfordu United nie mogli uwierzyć własnym oczom kiedy zobaczyli, jak Gavin Whyte wraz ze swoim kolegą pokazują przyrodzenie w centrum miasta. Teraz piłkarz może mieć dużo kłopotów.  

22-letni pomocnik występujący również na pozycji napastnika, Gavin Whyte popisał się nie lada głupotą. Do internetu trafił filmik, na którym widać jak pijany reprezentant Irlandii Północnej wraz ze swoim kolegą zatacza się pijany po ulicy i chwali się swoim przyrodzeniem. Po chwili panowie zaczynają się masturbować, albo przynajmniej udają, że to robią. 

Klub Oxford United, w którym na co dzień występuje piłkarz wydał specjalne oświadczenie w tej sprawie.

https://www.youtube.com/watch?v=2igIpAwR2k0

Oxford United spotka się z Gavinem Whyte’em i ostrzeże go w związku z ewentualnymi przyszłymi występkami po tym, jak wracał do swojego domu w Irlandii Północnej minionego weekendu. Został nagrany, gdy zachowywał się w sposób nieakceptowalny i nieprzystający profesjonalnemu piłkarzowi. Będziemy pracować z nim i związkiem, by upewnić się, że zdaje sobie sprawę ze swoich czynów – czytamy.

Sprawą zajęła się również policja. Myślicie, że młody zawodnik zmieni swoje postępowanie i w przyszłości uniknie podobnych zachowań? 

 

Źródło: youtube/twitter

Fot.: youtube

 


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany.